
Description/kawalan
CLA1B dibungkus dalam jejak standard industri. Dengan pakej yang lebih baik untuk memberikan kebolehpercayaan & prestasi yang tinggi. Mereka direka untuk bekerja di bawah pelbagai keadaan persekitaran. Ciri kebolehpercayaan yang tinggi ini menjadikannya sesuai untuk digunakan di bawah keadaan aplikasi pencahayaan. Tontonan lebar - sudut menjadikan LED ini sesuai untuk pencahayaan linear, pencahayaan panel dan aplikasi pencahayaan umum.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | PLCC-4 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5500 K |
| Keamatan bercahaya: | 3.8 CD |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 20 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.2 V |
| Penilaian Kuasa: | 100 mW |
| Panjang: | 3.2 mm |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Ketinggian: | 1.9 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 2000 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Vr - Voltan terbalik: | 5 V |
| Berat Unit: | 0.010225 oz |
Cool tags: cla2a - wkw - Cybz0343, China cla2a - wkw - cybz0343 pengeluar, pembekal, kilang, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







