
CP41B - WES - CK0P0154
LED putih 60dg c - wt stndof p4 LED 9000K 3.6V
Description/kawalan
LED P4 menawarkan output cahaya yang lebih baik untuk kebolehbacaan yang sangat baik dalam cahaya matahari dan prestasi yang boleh dipercayai. Mereka menyediakan output cahaya yang sangat stabil dalam tempoh masa yang panjang. Lampu -lampu ini dibuat dengan epoksi gred optik - yang menawarkan prestasi tinggi dan tinggi - kelembapan - prestasi rintangan dalam lampu isyarat kenderaan dan pencahayaan hiburan.
Ciri -ciri
• Saiz (mm): 7.6 x 7.6
• Suhu warna: sejuk putih: min. (4600k) / tipikal (9000k)
• Melihat sudut: 60 darjah: CP41B - WES 90 darjah: CP41B - WGS
• plumbum - percuma • mematuhi ROHS
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | Melalui lubang |
| Pakej / Kes: | Piranha |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 9000 K |
| Keamatan bercahaya: | 5200 MCD |
| Melihat sudut: | 60 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 30 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.6 V |
| Penilaian Kuasa: | 154 MW |
| Panjang: | 7.6 mm |
| Lebar: | 7.6 mm |
| Ketinggian: | 4 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 95 C |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 3 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Pembungkusan: | Tiub |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 7.6 mm x 7.6 mm x 4 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 60 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Vr - Voltan terbalik: | 5 V |
| Berat Unit: | 0.038801 oz |
Cool tags: cp41b - wes - ck0p0154, China cp41b - wes - ck0p0154 pengeluar, pembekal, kilang, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, untuk Cree LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







