
CXA1304-0000-000C0Y9435G
LED putih putih 3500 K 93-CRI, XLAMP CXA1304-9V
Description/kawalan
Array LED XLAMP® CXA1304 memperluaskan keluarga Cree LED dari pelbagai fluks, pelbagai jenis dalam platform yang lebih kecil dan mudah digunakan. Dengan kebolehpercayaan kelas lampu XLAMP LED, permukaan pemancar kecil, seragam CXA1304 membolehkan kedua -dua aplikasi pencahayaan arah dan tidak berarah termasuk reka bentuk retrofit lampu dan luminaire. Tersedia dalam konsistensi warna 2-langkah, 3 langkah dan 4 langkah, dan memaparkan sumber optik 6-mm, CXA1304 membawa tahap fluks dan keberkesanan baru kepada faktor bentuk ini. Panduan Reka Bentuk LED Keluarga CX menyediakan maklumat asas mengenai keperluan untuk menggunakan CXA1304 LED berjaya dalam reka bentuk luminaire.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna pencahayaan: | Putih neutral |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 290 lm |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CXA1304 |
| Pembungkusan: | Tiub |
| Jenama: | Cree LED |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Berat Unit: | 0.026455 oz |
Cool tags: CXA1304-0000-000C0Y9435G, China CXA1304-0000-000C0Y9435G Pengeluar, Pembekal, Kilang, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







