
CXA1507-0000-000F00G227G
LED Putih Putih 2700 K 80-CRI, XLAMP CXA1507-18V
Description/kawalan
Array LED XLAMP® CXA1507 memperluaskan keluarga Cree LED dari pelbagai fluks, pelbagai jenis dalam platform yang lebih kecil dan mudah digunakan. Dengan kebolehpercayaan kelas lampu XLAMP LED, permukaan pemancar kecil yang kecil dan seragam CXA1507 membolehkan kedua -dua aplikasi pencahayaan arah dan tidak mengarahkan termasuk reka bentuk retrofit dan luminaire lampu. Terdapat dalam konsistensi warna 2 -langkah, 3 langkah dan 4 langkah, dan memaparkan sumber optik 9 -mm, CXA1507 membawa tahap fluks dan keberkesanan baru kepada faktor bentuk ini. Panduan Reka Bentuk LED Keluarga CX menyediakan maklumat asas mengenai keperluan untuk menggunakan CXA1507 LED berjaya dalam reka bentuk luminaire.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 780 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 400 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 18 V |
| Penilaian Kuasa: | 14.8 W |
| Panjang: | 15.85 mm |
| Lebar: | 15.85 mm |
| Ketinggian: | 1.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 8.9 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CXA1507 |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 15.85 mm x 15.85 mm x 1.7 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | Pertengahan - LED kuasa |
Cool tags: CXA1507-0000-000F00G227G, China CXA1507-0000-000F00G227G Pengeluar, Pembekal, Kilang, CMU1003-0000-000N0B0A30E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







