
CXA1820-0000-000N00Q430G
LED putih putih 3000 K 80-CRI, XLAMP CXA1820-36V
Description/kawalan
Array LED XLAMP® CXA1820 memperluaskan keluarga Cree LED yang tinggi, pelbagai array, menawarkan prestasi tinggi dalam platform yang mudah digunakan. Dengan kebolehpercayaan kelas lampu XLAMP LED, permukaan pemancar seragam CXA1820 membolehkan kedua -dua aplikasi pencahayaan arah dan bukan- dan reka bentuk luminaire. Tersedia dalam konsistensi warna 2-langkah, 3 langkah dan 4 langkah, dan memaparkan sumber optik 12-mm, CXA1820 membawa tahap fluks dan keberkesanan baru kepada faktor bentuk ini. Panduan Reka Bentuk LED Keluarga CX menyediakan maklumat asas mengenai keperluan untuk menggunakan CXA1820 LED berjaya dalam reka bentuk luminaire.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 2260 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Jika - ke hadapan semasa: | 550 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 36 V |
| Penilaian Kuasa: | 19.8 W |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 12 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CXA1820 |
| Pembungkusan: | Tiub |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 17.85 mm x 17.85 mm x 1.7 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
Cool tags: CXA1820-0000-000N00Q430G, China CXA1820-0000-000N00Q430G Pengeluar, Pembekal, Kilang, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







