
CXB1304-0000-000C0UB230G
LED putih putih 3000 K 90-CRI, XLAMP CXB1304-9V
Description/kawalan
Arus LED XLAMP® CXB1304 adalah ahli yang paling padat dari generasi kedua keluarga CXA yang menyampaikan sehingga 30% keberkesanan yang lebih tinggi dan sehingga 20% lumen lebih tinggi daripada generasi pertama dalam LES kecil yang sama. Arus LED CXA generasi kedua yang lebih tinggi bersesuaian dengan generasi pertama, memberikan drop - dalam peningkatan prestasi ke reka bentuk LED CXA sedia ada untuk memendekkan kitaran reka bentuk luminaire dan meningkatkan masa ke pasaran. Terdapat dalam tong sampah warna 2 -langkah, 3 langkah dan 5 langkah dan tong warna premium 2 -langkah dan 3 langkah, CXB1304 LED menyampaikan output lumen yang tinggi dan keberkesanan yang tinggi dalam satu pakej yang mudah digunakan Panduan Reka Bentuk LED Keluarga CX menyediakan maklumat asas mengenai keperluan untuk menggunakan CXB1304 LED berjaya dalam reka bentuk luminaire.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 380 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 90 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 400 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 9 V |
| Penilaian Kuasa: | 3.6 W |
| Panjang: | 13.35 mm |
| Lebar: | 13.35 mm |
| Ketinggian: | 1.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 6 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CXB1304 |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1.55 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Xlamp |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.026455 oz |
Cool tags: CXB1304-0000-000C0UB230G, China CXB1304-0000-000C0UB230G Pengeluar, Pembekal, Kilang, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







