
XHP70D - H0-0000-0D0BN40E7
LED putih putih 4000 K 70-CRI, XLAMP XHP70D
Description/kawalan
LED XLAMP® XHP70.3 adalah generasi ketiga LED kuasa tinggi yang melampau yang memberikan ketumpatan lumen terbaik, kebolehpercayaan dan kawalan optik yang terdapat dalam saiznya. Dengan memanfaatkan kelebihan keluarga XHP, pengeluar pencahayaan dapat mengurangkan kos sistem mereka dengan menggunakan optik, PCB dan sinki haba yang lebih sedikit daripada yang mungkin dengan LED standard.
LED keluarga XHP generasi ketiga menyampaikan prestasi optik yang lebih baik berbanding generasi terdahulu, dengan intensiti yang lebih tinggi melalui optik daripada generasi kedua dan keluarga tertinggi XHP pada intensiti paksi -.
XLAMP XHP70.3 LED dioptimumkan untuk aplikasi pencahayaan dalaman luaran dan premium yang memerlukan sejumlah besar output cahaya dari luminair kecil, seperti stadium, kawasan luaran dan sorotan seni bina.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 2828 (7070 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 1.883 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 1.05 A |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 12 V |
| Panjang: | 7 mm |
| Lebar: | 7 mm |
| Ketinggian: | 4.49 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 150 C |
| Dimensi lensa: | 7 mm x 7 mm |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Siri: | Xhp70d - hi |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | Cree LED |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
Cool tags: XHP70D - H0 - 0000-0D0BN40E7, China XHP70D-H0-0000-0D0BN40E7 Pengeluar, Pembekal, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, untuk Cree LED, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







