
Description/kawalan
XLAMP® XP - E2 LED membina pada prestasi yang belum pernah terjadi sebelumnya XP - e dengan meningkatkan output lumen sehingga 20% sementara menyediakan sumber titik LED mati tunggal untuk kawalan optik yang tepat. XP - E2 LED berkongsi jejak yang sama seperti XP asal - e, menyediakan laluan naik taraf yang lancar ke lebih banyak lumen dan/atau kecekapan yang lebih besar sambil memendekkan kitaran reka bentuk untuk pelanggan XP yang sedia ada.
XLAMP XP - LED E2 adalah pilihan yang ideal untuk aplikasi pencahayaan di mana output cahaya yang tinggi dan keberkesanan maksimum diperlukan, seperti lampu retrofit LED, luaran, mudah alih, arah dalaman, kenderaan kecemasan atau seni bina.
XP - E2 LED menawarkan pilihan S Line Far Red. Dalam dokumen ini, istilah jauh merah menandakan XP merah - E2 yang dipimpin tanpa mengambil kira keberkesanannya. Istilah jauh merah dan s baris jauh merah digunakan apabila perlu untuk membezakan prestasi XP - E2 S baris jauh merah LED dari XP - E2 LED tanpa pilihan garis S.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED hijau |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 535 nm |
| Warna Pencahayaan: | Hijau |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 87.4 lm |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.2 V |
| Penilaian Kuasa: | 3 W |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 3.06 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Siri: | Xpebgr |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Ketinggian: | 2.26 mm |
| Saiz LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Panjang: | 3.45 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 150 C |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Xlamp |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 135 deg |
| Vr - Voltan terbalik: | 5 V |
| Lebar: | 3.45 mm |
| Berat Unit: | 0.009988 oz |
Cool tags: xpebgr - l1 - 0000-00A01, China XPEBGR-L1-0000-00A01 Pengilang, Pembekal, Kilang, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







