
Xpgbwt - l1-0000-00 le1
LED putih putih 6500 K 70-CRI, XPGBWT
Description/kawalan
XLAMP® XLAMP® XP - G2 LED mempelopori set aplikasi LED yang luas untuk industri, termasuk pencahayaan luar dan kawasan, dan sejak itu berfungsi sebagai pilihan pilihan oleh pengeluar yang memerlukan output, keberkesanan dan kawalan optik. Platform XP 3.45 -mm yang padat dan terbukti mempunyai ekosistem optik dan penyelesaian sistem yang sangat baik, yang membolehkan pengeluar pencahayaan memudahkan proses reka bentuk mereka dan memendekkan masa untuk memasarkan.
XP - G2 LED kini boleh didapati dalam dua versi putih yang berbeza: keberkesanan standard dan tinggi (HE). XP - standard G2 adalah produk terobosan yang sama yang membolehkan set luas aplikasi LED baru untuk seramik tinggi - LED kuasa. Versi keberkesanan tinggi baru memanjangkan warisan ini dengan peningkatan drop -in untuk reka bentuk sedia ada yang dioptimumkan di sekitar LED XP -G2. XP -G2 HE LED LEVERAGE CREE LED LED High - Teknologi cip kuasa untuk menyampaikan 25 peratus lebih banyak output cahaya melalui arus maksimum yang lebih tinggi 2000 Ma dan keberkesanan yang lebih tinggi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 6500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 164 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.72 V |
| Penilaian Kuasa: | 1 W |
| Panjang: | 3.45 mm |
| Lebar: | 3.45 mm |
| Ketinggian: | 2.36 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 3.06 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Siri: | Xlamp xp - g2 |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 3.45 mm x 3.45 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Xlamp |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.006646 oz |
Cool tags: xpgbwt - l1 - 0000-00 le1, China XPGBWT-l1-0000-00 LE1 pengeluar, pembekal, kilang, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, Xteary-00-0000-000000N03
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







