
XteWt -00-0000-000000 ke1
LED putih putih 6500 k min-cri xlamp xteWt
Description/kawalan
Dioptimumkan untuk aplikasi berarah, tinggi, dari dalaman dan luaran ke retrofits mudah alih dan lampu, LED XLAMP® XT-E menyampaikan prestasi tinggi dan kebolehpercayaan yang tinggi dalam jejak XP\/XT yang standard industri. LED XT -E menawarkan manfaat platform XT\/XP - pakej padat dan terbukti 3.45 mm x 3.45 mm dan ekosistem yang ditubuhkan - membolehkan pengeluar pencahayaan memudahkan proses reka bentuk dan memendekkan masa ke pasaran. LED XT-E boleh didapati di Royal Blue and White. XT-E White LED menawarkan pilihan keberkesanan tinggi. Dalam dokumen ini, istilah putih menandakan LED XT-E putih tanpa mengambil kira keberkesanannya. Istilah standard dan keberkesanan tinggi digunakan apabila perlu untuk membezakan prestasi keberkesanan tinggi XT-E yang diketuai dari XT-E LED tanpa pilihan keberkesanan tinggi.
Ciri -ciri
• VF maksimum untuk keberkesanan tinggi XT-E Putih: 2.85 V
• Tersedia dalam 70-, 80- dan 90- cri minimum white • binned pada 85 darjah
• Tersedia dalam 2200 k cct
• Rintangan Thermal: Putih 2.8 darjah \/w, Royal Blue 2. 0 ijazah \/W
• Sudut tontonan lebar: putih 115 darjah, biru diraja 130 darjah
• Pemacu Maksimum Arus: Putih 1.5 A, Royal Blue 1.5 a
• Laluan terma neutral elektrik
• VF binning disokong untuk XT-E Putih dan Royal Blue
• Xt-e Royal Blue disusun menjadi tong 2.5-nm-gelombang panjang
• Kehidupan lantai tanpa had kurang dari atau sama dengan 30 ºC\/85% RH
• Reflow Solderable - JEDEC J -STD -020C Serasi
• ROHS dan Jangkau Patuh
• Komponen yang diiktiraf UL® (E349212)
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD\/SMT |
| Pakej \/ Kes: | 1414 (3535 metrik) |
| Warna pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang\/suhu warna: | 6500 K |
| Fluks Luminous\/Fluks Radiant: | 156 lm |
| Melihat sudut: | 115 darjah |
| Jika - semasa ke hadapan: | 350 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 2.85 V |
| Penilaian Kuasa: | 1 W |
| Panjang: | 3.45 milimeter |
| Lebar: | 3.45 milimeter |
| Ketinggian: | 2.36 milimeter |
| Suhu operasi maksimum: | + 150 C |
| Warna kanta: | Kuning |
| Dimensi lensa: | 3.06 milimeter |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | XTEWT |
| Pembungkusan: | Kekili |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Xlamp |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Berat Unit: | 0. 006583 oz |
Cool tags: XTEAWT -00-0000-000000 Ke1, China XEWT -00-0000-000000 Pengeluar Ke1, Pembekal, Kilang, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







