
XteWt - E0-0000-00000HHE2
LED putih putih 5700 K 80-CRI, XLAMP XTEWT
Description/kawalan
Dioptimumkan untuk aplikasi lumen, tinggi - lumen, dari dalaman dan luaran ke mudah alih dan lampu retrofits, XLAMP® xt - LED menyampaikan prestasi tinggi dan kebolehpercayaan yang tinggi dalam jejak XP/XT standard industri. LED XT - E menawarkan manfaat platform XT/XP - padat dan terbukti 3.45 mm x 3.45 mm dan ekosistem yang ditubuhkan - membolehkan pengeluar lampu untuk memudahkan proses reka bentuk dan memendekkan masa ke pasaran.
LED XT - boleh didapati di Royal Blue and White. XT - E White LED menawarkan pilihan keberkesanan tinggi. Dalam dokumen ini, istilah putih menandakan putih xt - e yang dipimpin tanpa mengambil kira keberkesanannya. Istilah standard dan keberkesanan tinggi digunakan apabila perlu untuk membezakan prestasi keberkesanan tinggi - e yang diketuai dari XT - E LED tanpa pilihan keberkesanan tinggi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1414 (metrik 3535) |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 139 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.77 V |
| Penilaian Kuasa: | 1 W |
| Panjang: | 3.45 mm |
| Lebar: | 3.45 mm |
| Ketinggian: | 2.36 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 150 C |
| Warna kanta: | Kuning |
| Dimensi lensa: | 3.06 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: XTEAWT - E0 - 0000-00000HHE2, China XTEAWT-E0-0000-00000HE2 Pengilang, Pembekal, Kilang, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







