
L 130-27800 BHV00001
LED Putih Putih 2700 K 80- CRI, Luxeon 3030
Description/kawalan
Luxeon 3030 HV adalah pakej standard industri untuk mengoptimumkan jumlah output voltan, tersedia dalam 24V dan 48V. Voltan tinggi ini pada seni bina semasa yang rendah membolehkan kebebasan reka bentuk sistem dan serasi dengan pemandu yang lebih cekap dan kos efektif. LED kuasa pertengahan ini adalah warna mikro 1\/9 yang dibincang untuk kawalan warna yang ketat dan warna panas yang disasarkan untuk memastikan bahawa LED berada dalam sasaran warna pada keadaan aplikasi -85 darjah. Luxeon 3030 HV menyampaikan keberkesanan dan kebolehpercayaan untuk pelbagai aplikasi seperti downlights, lampu dan sorotan.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD\/SMT |
| Pakej \/ Kes: | 3030 |
| Warna pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang\/suhu warna: | 2700 K |
| Fluks Luminous\/Fluks Radiant: | 107 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 80 |
| Melihat sudut: | 116 deg |
| Jika - semasa ke hadapan: | 34 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 24 V |
| Penilaian Kuasa: | 800 mW |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 0. 52 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.6 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon 3030 HV 24V |
| Pembungkusan: | Pita |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 5000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa pertengahan |
| Berat Unit: | 0. 007673 oz |
Cool tags: L 130-27800 BHV00001, China L 130-27800 pengeluar, pembekal, kilang bhv00001, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







