
L130-3580003000W21
LED Putih Putih White 3500 K 80-CRI, Luxeon 3030
Description/kawalan
Luxeon 3030 2 d adalah fluks yang tinggi, panas - warna yang disasarkan kuasa pertengahan LED. Hot - Sasaran warna memastikan bahawa LED berada dalam sasaran warna pada keadaan aplikasi - 85 darjah. Menggunakan pembungkusan standard industri 3.0mm x 3.0mm dan 6V Surface-Mount Emitter Solution, Luxeon 3030 2 D Line datang dalam semua CCT ANSI dan menyampaikan keberkesanan dan kebolehpercayaan yang diperlukan untuk pasaran pencahayaan dalaman dan luaran.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3030 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 113 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 116 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 120 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 6 V |
| Penilaian Kuasa: | 720 MW |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 0.52 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.6 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon 3030 2 d |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 5000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.082453 oz |
Cool tags: L130-3580003000W21, China L130-3580003000W21 Pengilang, Pembekal, Kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







