
L130-3580HE1400001
White Leds White 3500 K 80-CRI, Luxeon 3014
Description/kawalan
Luxeon 3014 mempunyai saiz pakej padat 3.0mm x 1.4mm x 0.70mm- sesuai untuk mencapai output cahaya seragam di mana ruang terhad, seperti aplikasi linear, pencahayaan tiub, dan papan tanda. Luxeon 3014 adalah warna panas yang disasarkan pada suhu persimpangan 65 darjah, memastikan konsistensi warna dan memenuhi piawaian ANSI pada keadaan operasi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3014 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 26 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 80 |
| Melihat sudut: | 116 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 3.1 V |
| Penilaian Kuasa: | 186 MW |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 1.4 mm |
| Ketinggian: | 0.75 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon 3014 |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 3000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.008122 oz |
Cool tags: L130-3580HE1400001, China L130-3580HE140000001 Pengilang, Pembekal, Kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Sepasang:L130-4070003000W21
Seterusnya:L130-5080HA3000000B1
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







