
L130-5080HE1400001
White Leds White 5000 K 80-CRI, Luxeon 3014
Description/kawalan
Luxeon 3014 mempunyai saiz pakej padat 3.0mm x 1.4mm x 0.70mm - sesuai untuk mencapai output cahaya seragam di mana ruang terhad, seperti aplikasi linear, pencahayaan tiub, dan papan tanda. Luxeon 3014 adalah warna panas - yang disasarkan pada suhu persimpangan 65 darjah, memastikan konsistensi warna dan memenuhi piawaian ANSI pada keadaan operasi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3014 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 28 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 116 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.1 V |
| Penilaian Kuasa: | 180 MW |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 1.4 mm |
| Ketinggian: | 0.75 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon 3014 |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 3000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.002609 oz |
Cool tags: L130-5080HE1400001, China L130-5080HE140000001 Pengilang, Pembekal, Kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Sepasang:L130-3090003000W21
Seterusnya:L130-4090003000X21
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







