
L150-3580502400000
LED Putih Putih White 3500 K 80-CRI, Luxeon 5050
Description/kawalan
Luxeon Sunplus 5050 adalah LED kuasa tinggi yang tinggi menggunakan pakej Gunung Permukaan Industri 5050 dengan permukaan pemancar cahaya kecil (LES). Luxeon SunPlus 5050 menyampaikan atas - dinilai μmol/j dan ppf (μmol/s) prestasi dan jangka hayat yang panjang dengan CCTs antara 2200K hingga 6500K dan CRIS 70, 80, dan 90.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED hortikultur |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 2020 (5050 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 605 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 116 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 160 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 24 V |
| Penilaian Kuasa: | 3.8 W |
| Panjang: | 5 mm |
| Lebar: | 5 mm |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 4.56 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0.016491 oz |
Cool tags: L150-3580502400000, China L150-3580502400000 pengeluar, pembekal, kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Sepasang:L150-5770502400000
Seterusnya:L1T2-2780300000000
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







