
L2C4-3090-M03E0900
LED putih putih 3000 K 90- CRI, Luxeon CX Plus COB
Description/kawalan
Luxeon CX Plus COB mempunyai enam produk yang meliputi pakej lumen antara 500 dan 7, 000 lumen dalam jejak standard. Oleh kerana rintangan terma terkemuka industri dan bahan substrat yang mantap, Luxeon CX Plus COB membolehkan lekapan yang lebih sejuk dan lebih cekap. Luxeon CX Plus COB mendapat manfaat daripada ekosistem sedia ada untuk reka bentuk cepat dan segera semasa mengekalkan optik, pengapit dan dokumentasi sedia ada.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Sekatan penghantaran: |
Mouser tidak menjual produk ini di rantau anda. |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD\/SMT |
| Pakej\/Kes: | 0606 (1616 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang\/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous\/Fluks Radiant: | 1309 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 90 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - semasa ke hadapan: | 350 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 35 V |
| Panjang: | 15.85 mm |
| Lebar: | 15.85 mm |
| Ketinggian: | 1.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon CX Plus Cob |
| Pembungkusan: | Tiub |
| Jenama: | Lumileds |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: L2C 4-3090- M03E0900, China L2C 4-3090- M03E0900 pengeluar, pembekal, kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







