
L2C4-4090-L04E1200
LED Putih Putih White 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus COB
Description/kawalan
Luxeon CX Plus COB mempunyai enam produk yang meliputi pakej lumen antara 500 dan 7,000 lumen dalam jejak standard. Oleh kerana rintangan terma terkemuka industri dan bahan substrat yang mantap, Luxeon CX Plus COB membolehkan lekapan yang lebih sejuk dan lebih cekap. Luxeon CX Plus COB mendapat manfaat daripada ekosistem sedia ada untuk reka bentuk pantas dan segera - dalam sambil mengekalkan optik, pengapit dan dokumentasi sedia ada.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Sekatan Penghantaran: |
Mouser tidak kini menjual produk ini di rantau anda. |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 7070 (1818 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih neutral |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 4000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 1845 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 90 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 450 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 34.8 V |
| Panjang: | 17.85 mm |
| Lebar: | 17.85 mm |
| Ketinggian: | 1.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon CX Plus Cob |
| Pembungkusan: | Tiub |
| Jenama: | Lumileds |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: L2C4-4090-L04E1200, China L2C4-4090-L04E1200 Pengilang, Pembekal, Kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







