
LXML - PB01-0030
Warna LED warna Luxeon Rebel Luxeon, biru 460nm - 485 nm
Description/kawalan
Barisan warna Rebel Luxeon mempunyai output cahaya, kestabilan warna, ketumpatan fluks dan warna tepu yang jelas. LED warna ini sesuai untuk pelbagai jenis lampu, isyarat, papan tanda dan hiburan. Setiap pemancar warna pemberontak Luxeon telah membina - dalam kualiti, kebolehpercayaan, penyelenggaraan lumen dan kemudahan pembuatan yang diperlukan untuk mencipta cahaya yang berkualiti tinggi. Pemancar warna Pemberontak Luxeon memberikan pereka palet warna yang tidak berkesudahan untuk bekerja dengan, menambah minat, dimensi dan kegembiraan kepada semua projek pencahayaan.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED biru |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 470 nm |
| Warna Pencahayaan: | Biru |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 35 lm |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.95 V |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.61 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Siri: | Warna Pemberontak Luxeon |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Lumileds |
| Ketinggian: | 2.1 mm |
| Saiz LED: | 4.91 mm x 3.17 mm x 2.1 mm |
| Panjang: | 4.61 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 135 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 125 deg |
| Lebar: | 3.17 mm |
| Bahagian # alias: | Lxml - pb01-0018 |
| Berat Unit: | 0.002791 oz |
Cool tags: LXML - PB01 - 0030, China LXML-PB01-0030 Pengilang, Pembekal, Kilang, L1CU-4080000000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







