
LXML - PWC1-0100
White Leds White 4500k - 10000 k Luxeon Rebel Series
Description/kawalan
Luxeon Rebel Umum Tujuan White LED sesuai untuk semua aplikasi pencahayaan dan pencahayaan. Bahagian -bahagian yang dibezakan fluks ini, seperti semua LED Luxeon Rebel yang lain, menyediakan penyelenggaraan lumen terbaik industri, kebolehpercayaan unggul dan cahaya putih yang berkualiti yang menjadikan mereka LED kuasa yang paling banyak digunakan hari ini
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 6500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 100 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3 V |
| Penilaian Kuasa: | 1 W |
| Panjang: | 4.49 mm |
| Lebar: | 3.05 mm |
| Ketinggian: | 1.98 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 135 C |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.55 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Siri: | Luxeon Rebel |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Lumileds |
| Saiz LED: | 4.49 mm x 3.05 mm x 1.98 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Bahagian # alias: | Lxml - pwci-0100 |
| Berat Unit: | 0.003926 oz |
Cool tags: LXML - pwc1 - 0100, China LXML-PWC1-0100 Pengilang, Pembekal, Kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Sepasang:L130-5090003000X21
Seterusnya:L130-2280HE1400001
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







