
CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3
Putih LED Putih 3000 K 95-CRI, Siri CXM-9
Description/kawalan
Peranti Luminus CXM - 6/9/14 Generasi 4 LED putih COB adalah LED ketumpatan fluks tinggi yang memberikan keberkesanan yang dipertingkatkan dengan penggunaan kuasa yang dikurangkan. LED ini mempunyai julat suhu warna berkorelasi (CCT) 2400K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 5700K, dan 6500K. LED putih CXM-6/9/14 menawarkan keseragaman pelepasan optik yang sangat baik dan warna ke atas konsistensi sudut, kestabilan warna jangka panjang yang luar biasa, dan kekonduksian terma unggul untuk penyebaran haba seragam. LED Array Generasi 4 COB ini adalah ROHS/Jangkauan yang mematuhi, dan UL diiktiraf. Aplikasi tipikal termasuk lampu bawah, pencahayaan kedai, seni bina dan khusus, perhotelan, pencahayaan jalanan, pencahayaan terowong, dan lampu sorot/trek.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 95 |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 34 V |
| Panjang: | 13.5 mm |
| Lebar: | 13.5 mm |
| Ketinggian: | 1.37 mm |
| Siri: | CXM-9 Gen 4 |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Saiz LED: | 15 mm x 15 mm x 1.37 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 300 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3, China CXM-9-30-95-36-AA40-F5-3 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







