
MP-3014-1100-50-80
LED putih putih 5000 K 80-CRI, MP-3014 Siri
Description/kawalan
Ciri -ciri:
• Keberkesanan yang tinggi
• Pilihan CRI: minimum 70, 80, 90
• Rintangan terma yang rendah
• Sesuai dengan peralatan penempatan automatik
• Sesuai dengan proses solder reflow inframerah
• ROHS dan Jangkau mematuhi
Aplikasi
• Pendarfluor linear
• A - lampu
• Pencahayaan panel
• Lampu bawah
• Pencahayaan seni bina
• Ligting panel
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3014 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 28 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 110 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.85 V |
| Penilaian Kuasa: | 171 mw |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 1.4 mm |
| Ketinggian: | 0.52 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.6 mm x 1 mm |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 5000 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Berat Unit: | 0.002343 oz |
Cool tags: MP-3014-1100-50-80, China MP-3014-1100-50-80 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Sepasang:CXM-9-35-90-36-AA40-F5-3
Seterusnya:CXM-14-40-90-36-AC30-F4-3
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







