
SST-10-R-B90-F630
LED Warna Tunggal Merah Memancarkan LED 630 nm, Siri SST-10
Description/kawalan
PENERANGAN PRODUK
• LED Merah Berkuasa Tinggi dengan Panjang Gelombang Puncak 630 nm.
• Dinding-Kecekapan Palam: taip. 49% @350 mA.
• Aplikasi dalam Hortikultur / Lampu Tumbuh, Pencahayaan aksen dan kesan, Pencahayaan Seni bina dan Pencahayaan pentas.
| Atribut Produk | Nilai Atribut |
|---|---|
| Pengeluar: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED Warna Tunggal |
| RoHS: | Butiran |
| produk: | LED merah |
| Gaya Pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1414 (3535 metrik) |
| Panjang gelombang/Suhu Warna: | 621 nm |
| Warna Pencahayaan: | merah |
| Fluks Bercahaya/Fluks Sinaran: | 230 mW |
| Jika - Arus Hadapan: | 350 mA |
| Vf - Voltan Hadapan: | 2.1 V |
| Penarafan Kuasa: | 5 W |
| Warna Kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi Kanta: | 2.6 mm |
| Bentuk Kanta: | Kubah |
| Ketelusan Lensa: | Jelas |
| Pembungkusan: | kekili |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Ketinggian: | 2.33 mm |
| Panjang: | 3.45 mm |
| Suhu Operasi Maksimum: | + 115 C |
| Jenis Produk: | LED Warna Tunggal |
| Kuantiti Pek Kilang: | 500 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED Warna Tunggal |
| Lebar: | 3.45 mm |
Cool tags: sst-10-r-b90-f630, China sst-10-r-b90-f630 pengilang, pembekal, kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SST-20-WDS-A120-L3501
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







