
Description/kawalan
Ciri -ciri
• LED putih sejuk kuasa tinggi mempunyai output tipikal 1100 lm @3 a, 85 darjah.
• Cip menegak menyampaikan ketumpatan lumen yang tinggi dan sudut pemancar kecil, sesuai untuk memaksimumkan jarak intensiti dan rasuk dalam pencahayaan arah.
• Fosfor - pada - Teknologi cip mempunyai keseragaman warna yang tinggi ke atas sudut radiasi, membolehkan kualiti cahaya unggul untuk bintik -bintik rasuk.
• Arus pemacu maksimum: 3 a
• Suhu warna: 5000k, 5700k, 6500k
• Indeks rendering warna: typ . 70, min . 65
• Rintangan terma rendah: 1.6 darjah /w
• ansi - tong kromatik yang serasi
• Tersedia dalam 2 konfigurasi jejak pematerian
• Laluan terma terpencil elektrik
• 8 kV HBM ESD Rating per ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1414 (3535 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 610 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 1.5 A |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3 V |
| Penilaian Kuasa: | 10 W |
| Panjang: | 3.45 mm |
| Lebar: | 3.45 mm |
| Ketinggian: | 1.98 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.6 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Jenis Produk: | LED - kuasa tinggi |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
Cool tags: SST-20-WS57-A2-F8571, China SST-20-WS57-A2-F8571 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SFT-40-W65S-F50-N4652
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







