
Sst -40- wcs-f 50- n3651
LED putih putih 6500 k 65- cri, sst -40 siri
Description/kawalan
• Kecerahan tinggi LED putih sejuk dengan output maksimum melebihi 1900 lm @ 6 a, 85 darjah.
• Ketumpatan lumen tinggi pemancar monolitik, sehingga 515 lm\/mm2 (6500k), sesuai untuk memaksimumkan kecekapan optik dalam output tinggi, corak rasuk kritikal
aplikasi pencahayaan.
• Arus pemacu maksimum: 6 a
• Keberkesanan bercahaya: typ. 183 lm\/w @ 700 ma, 85 darjah (6500k)
• Suhu warna: 5000k, 5700k, 6500k
• Indeks Rendering Warna: Min. 65, typ. 70
• Rintangan terma rendah: 0. 8 darjah \/w
• Tong kromatik yang serasi dengan ansi
• Laluan terma terpencil elektrik
• 8 kV HBM ESD Rating per ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001
• ROHS dan Jangkau Patuh
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Sekatan Penghantaran: |
Mouser tidak kini menjual produk ini di rantau anda. |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD\/SMT |
| Warna pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang\/suhu warna: | 6500 K |
| Fluks Luminous\/Fluks Radiant: | 554 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - semasa ke hadapan: | 1.5 A |
| VF - voltan ke hadapan: | 2.9 V |
| Penilaian Kuasa: | 20 W |
| Panjang: | 5 mm |
| Lebar: | 5 mm |
| Ketinggian: | 3.01 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Konfigurasi: | Dataran |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 500 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Berat Unit: | 0. 010949 oz |
Cool tags: sst -40- wcs-f 50- n3651, China sst -40- wcs-f 50- N3651 pengeluar, pembekal, kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652, SST-20-WDS-A120-L3501
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







