
GA JTLPS1.23-H2H7-23-1
LED Warna Tunggal Duris E 2835 GA JTLPS1.23
Description/kawalan
DURIS® E 2835 GA JTLPS1.23 Keluarga Warna Duris® E 2835 memberikan keberkesanan warna yang sangat baik dan keberkesanan tertinggi dalam standard industri kos efektif yang diketuai. Duris® E 2835 tidak pernah gagal untuk menarik perhatian prestasinya pada tahap sistem.
Aplikasi
- hiburan
- pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon jelas tanpa warna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ . 34 lm
- keberkesanan bercahaya: typ . 99 lm/w
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| ROHS: | |
| Produk: | Amber LED |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 2835 |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 615 nm |
| Warna pencahayaan: | Amber |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 34.5 lm |
| Jika - ke hadapan semasa: | 150 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.3 V |
| Penilaian Kuasa: | 350 mW |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Bentuk kanta: | Rectangular dengan Sidecut |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | GA JTLPS1.23 |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Panjang: | 3.5 mm |
| Keamatan bercahaya: | 11.1 CD |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| 10000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Bahagian # alias: | GA JTLPS1.23-H2H7-23-1-150-R33 Q65113A5636 |
Cool tags: GA JTLPS1.23-H2H7-23-1, China GA JTLPS1.23-H2H7-23-1 Pengilang, Pembekal, Kilang, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520dB p, SFH 4715A, SFH 4726As
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







