
GA QSSPA1.23 - KULQ-A3A5-1
Φv=104.2 ... 130.0 lm (if=350 ma)
Description/kawalan
OSCONIQ® P 3030 GA QSSPA1.23 OSCONIQ P 3030 Warna LED Keluarga datang dengan keteguhan unggul yang terkenal, kebolehpercayaan yang tinggi, jangka hayat yang panjang, rintangan terma yang rendah. Pakej 3mm x 3mm yang padat dan terbukti dan jejak yang ditubuhkan. Sempurna menangani aplikasi yang menuntut kecekapan tinggi dan jangka hayat yang panjang.
Aplikasi
- Pertanian & Hortikultur
- hiburan
- pencahayaan dalaman
- pencahayaan luar & perindustrian
Ciri -ciri
- pakej: pakej epoksi SMD
- typ. Sinaran: 120 darjah
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 8 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 3B)
- Fluks bercahaya: typ . 109 lm
- keberkesanan bercahaya: typ . 142 lm/w
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| Produk: | Amber LED |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1212 (3030 metrik) |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 617 batu nm |
| Warna Pencahayaan: | Amber |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 119 lm |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.18 V |
| Penilaian Kuasa: | 760 MW |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.73 milimeter |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | GA QSSPA1.23 |
| Pembungkusan: | Kekili |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Ketinggian: | 0.75 milimeter |
| Panjang: | 3 mm |
| Keamatan bercahaya: | 33.6 CD |
| Suhu operasi maksimum: | + 125 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| 900 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Osconiq |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 130 darjah |
| Lebar: | 3 mm |
| Bahagian # alias: | Q65113A3773 |
Cool tags: GA QSSPA1.23 - KULQ - A3A5-1, China GA QSSPA1.23-KULQ-A3A5-1 Pengilang, Pembekal, Kilang, Bpy 62 3 4, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, Komponen LED, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520EB p, SFH 4554
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







