
GW cs8pm1.pm - lrlt - xx54-1
Φv=130 ... 164 lm, 4500 k (jika=350 ma)
Description/kawalan
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.pm Prestasi yang lebih tinggi. Rintangan terma yang lebih rendah. Pelbagai keadaan memandu. LED Generasi Baru Keluarga Oslon SSL ini menawarkan corak radiasi prefokus menjadikannya pilihan yang ideal untuk aplikasi pencahayaan tempat.
Aplikasi
- hiburan
- pencahayaan dalaman
- pencahayaan luar & perindustrian
Ciri -ciri
- pakej: pakej seramik SMT dengan lensa silikon
- typ. Sinaran: 80 darjah
- suhu warna: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 8 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 3B)
- Fluks bercahaya: typ . 155 lm @ 5000 K, 85 darjah
- keberkesanan bercahaya: typ . 155 lm/w @ 5000 k, 85 darjah
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 4500 K |
| Keamatan bercahaya: | 82 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 155 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 80 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.85 V |
| Penilaian Kuasa: | 1 W |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 2.21 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 125 C |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | GW cs8pm1.pm |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Saiz LED: | 3.1 mm x 3.1 mm x 2.35 mm |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| 600 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Oslon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Bahagian # alias: | Q65111A8246 |
Cool tags: gw cs8pm1.pm-lrlt-xx54-1, China gw cs8pm1.pm-lrlt-xx54-1 manufacturers, suppliers, factory, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, PLT5 520EB p, SFH 4043, SFH 4715A, SFH 4726As
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







