
GW CSSRM3.PM - N7P1-A737-1
Φv=340 ... 380 lm, 3000 k (jika=700 ma)
Description/kawalan
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Generasi Kelima Oslon Square dengan prestasi yang dipertingkatkan. Kebanyakan kompak tinggi - kuasa yang diketuai dengan keteguhan unggul yang terkenal, kebolehpercayaan yang tinggi, jangka hayat yang panjang dan rintangan terma yang rendah.
Aplikasi
- Pertanian & Hortikultur
- hiburan
- pencahayaan luar & perindustrian
Ciri -ciri
- pakej: pakej seramik SMT dengan lensa silikon
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 3B)
- Fluks bercahaya: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 darjah
- keberkesanan bercahaya: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 darjah
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1212 (3030 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 380 lm |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 700 ma |
| Penilaian Kuasa: | 2 W |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 2.02 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 125 C |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Siri: | GW cssrm3.pm |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED - kuasa tinggi |
| 3000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Oslon |
| Bahagian # alias: | Q65113A8686 |
Cool tags: GW cssrm3.pm - n7p1 - A737-1, China GW cssrm3.pm-n7p1-a737-1 pengeluar, pembekal, kilang, Komponen LED, Plpt9 450LC e, PLT5 520dB p, SFH 4554, SFH 4715A, SFH 4727AS A01
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







