
GW cssrm3.pm - N9P2-A232-1
Φv=360 ... 390 lm, 5700 k (jika=700 ma)
Description/kawalan
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Generasi Kelima Oslon Square dengan prestasi yang dipertingkatkan. Kebanyakan kompak tinggi - kuasa yang diketuai dengan keteguhan unggul yang terkenal, kebolehpercayaan yang tinggi, jangka hayat yang panjang dan rintangan terma yang rendah.
Aplikasi
- Pertanian & Hortikultur
- hiburan
- pencahayaan luar & perindustrian
Ciri -ciri
- pakej: pakej seramik SMT dengan lensa silikon
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (typ.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 3B)
- Fluks bercahaya: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 darjah
- keberkesanan bercahaya: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 darjah
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 1212 (3030 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 390 lm |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 700 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.8 V |
| Penilaian Kuasa: | 2 W |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 2.02 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 125 C |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Siri: | GW cssrm3.pm |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED - kuasa tinggi |
| 3000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Oslon |
| Bahagian # alias: | Q65113A8680 |
Cool tags: GW cssrm3.pm - n9p2 - A232-1, China GW cssrm3.pm-n9p2-a232-1 pengeluar, pembekal, kilang, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, SFH 4250 z, SFH 4726As, Adakah culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







