
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW-1
Multi - LED warna Binning panjang gelombang yang lebih ketat dengan CRI Tinggi
Description/kawalan
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4m
Peranti 5050 RGBW ini adalah pakej warna 4 - yang pertama untuk aplikasi pencahayaan umum dari AMS OSRAM. Ia mempunyai prestasi yang serasi industri dan faktor bentuk dan menjanjikan kebolehpercayaan yang luar biasa untuk pelanggan. Setiap cip dikawal secara individu untuk membolehkan pilihan warna penyesuaian yang tinggi bersama -sama dengan panjang gelombang yang ketat dan binning warna untuk homogen yang sangat baik.
Aplikasi
- Pencahayaan Ambient
- hiburan
- automasi rumah & bangunan
- pencahayaan dalaman
- pencahayaan luar & perindustrian
- Robotics
Ciri -ciri
- pakej: multi - warna LED
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 3000k - 5700 k
- cri: 82 (min.)
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Standard Industri: ROHS dan Jangkauan
- intensiti bercahaya: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | Multi - warna LED |
| ROHS: | |
| Produk: | LED RGBW |
| Pakej / Kes: | 2020 (5050 metrik) |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 38.9 lm |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 100 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Penilaian Kuasa: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Ketinggian: | 11 mm |
| Panjang: | 50 mm |
| Keamatan bercahaya: | 13 CD |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenis Produk: | Multi - warna LED |
| Siri: | GW J9LHS2.4m |
| 1000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Lebar: | 50 mm |
| Bahagian # alias: | Q65113A4660 |
Cool tags: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw - 1, China GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+30 AW-1 Pengeluar, Pembekal, Kilang, Kilang, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, Komponen LED, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLT5 520dB p, PLT5 520EB p, SFH 4713A
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







