
GW jclps2.cm - G9H1-A838-1-2
Φv=24.0 ... 30.0 lm, 2700 k (jika=65 ma)
Description/kawalan
Duris ® E 3 GW jclps2.cm (Gen 2)
Memperkenalkan generasi baru - 2 Duris® E 3 yang menggabungkan keberkesanan yang lebih tinggi dan fluks yang lebih tinggi dalam industri kompak - faktor bentuk yang serasi (3.0 mm x 1.4 mm). Sempurna sesuai untuk pelbagai aplikasi pencahayaan homogen seperti pencahayaan linear serta aplikasi yang direka dengan langsing.
Aplikasi
- Lampu kawasan
- Downlights/Spotlights
- Lampu retrofits
- Mood Lighting
- lampu meja
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2700k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ . 28 lm @ 4000k
- keberkesanan bercahaya: typ . 152 lm/w @ 4000k
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | |
| Pakej / Kes: | 3014 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2700 K |
| Keamatan bercahaya: | 8.64 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 26.4 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 90 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 65 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.85 V |
| Penilaian Kuasa: | 200 mW |
| Panjang: | 3.03 mm |
| Lebar: | 1.35 mm |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Siri: | GW jclps2.cm |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| 10000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
| Bahagian # alias: | Q65112A8708 |
Cool tags: GW jclps2.cm - g9h1 - A838-1-2, China GW JCLPS2.CM-G9H1-A838-1-2 Pengeluar, Pembekal, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Kilang, Komponen LED, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4043, SFH 4250 z, SFH 4713A
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







