
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX52-1
Φv=24.0 ... 34.5 lm, 5700 k (jika=60 ma)
Description/kawalan
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.CM
Duris® E 2835 menggabungkan keberkesanan yang baik dan sudut rasuk yang luas ke dalam format padat (2.8 mm x 3.5 mm). Ini adalah kunci kepada aplikasi pencahayaan homogen di mana Duris® E 2835 tidak pernah gagal menarik perhatian dengan prestasinya pada tahap sistem.
Aplikasi
- pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2200k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ . 25 lm @ 4000 k
- keberkesanan bercahaya: typ . 141 lm/w @ 4000 k

|
Jenis |
Suhu warna |
Fluks bercahaya 1 jika=60 ma φv |
|
GW JTLMS1.CM - G5H1-XX510-1 |
2200 K |
18.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX58-1 |
2700 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX57-1 |
3000 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G8H2-XX56-1 |
3500 K |
22.5 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 34.5 lm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Warna pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5700 K |
| Keamatan bercahaya: | 8.79 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 26.3 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 90 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.96 V |
| Penilaian Kuasa: | 180 MW |
| Panjang: | 3.5 mm |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Siri: | GW JTLMS1.CM |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| 10000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | Pertengahan - LED kuasa |
| Bahagian # alias: | Q65113A2641 |
Cool tags: GW JTLMS1.CM - G9H4 - xx52-1, China GW JTLMS1.CM-G9H4-XX52-1 Pengilang, Pembekal, Kilang, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, SFH 4250 z, SFH 4715A, SUELS OF VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







