
GW JTLMS1.EM - G7H1-XX510-1
Φv=21.0 ... 30.0 lm, 2200 k (jika=60 ma)
Description/kawalan
Duris ® E 2835 GW JTLMS1.EM
Duris® E 2835 menggabungkan keberkesanan yang baik dan sudut rasuk yang luas ke dalam format padat (2.8 mm x 3.5 mm). Ini adalah kunci kepada aplikasi pencahayaan homogen di mana Duris® E 2835 tidak pernah gagal menarik perhatian dengan prestasinya pada tahap sistem.
Aplikasi
- pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 2200k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 85 (typ.), R9: 0 (min.)
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ.: 29.2 lm @ 4000 k
- keberkesanan bercahaya: typ.: 165 lm/w @ 4000 k

|
ype
|
Suhu warna
|
Fluks bercahaya 1 jika=60 ma φv
|
|
GW JTLMS1.EM - G7H1-XX510-1
|
2200 K
|
21.0 ... 30.0 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - G9H2-XX58-1
|
2700 K
|
24.0 ... 31.5 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GVH3-XX57-1
|
3000 K
|
25.5 ... 33.0 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GWH3-XX56-1
|
3500 K
|
27.0 ... 33.0 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX55-1
|
4000 K
|
27.0 ... 34.5 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX53-1
|
5000 K
|
27.0 ... 34.5 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX52-1
|
5700 K
|
27.0 ... 34.5 lm
|
|
GW JTLMS1.EM - GWH4-XX51-1
|
6500 K
|
27.0 ... 34.5 lm
|
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2200 K |
| Keamatan bercahaya: | 8.88 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 27.8 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.95 V |
| Penilaian Kuasa: | 180 MW |
| Panjang: | 3.5 mm |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Siri: | GW JTLMS1.EM |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| 10000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Jenis: | Pertengahan - LED kuasa |
| Bahagian # alias: | Q65113A2611 |
Cool tags: gw jtlms1.em - g7h1 - xx510-1, China gw jtlms1.em-g7h1-xx510-1 pengeluar, pembekal, kilang, Bpy 62 3 4, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, SFH 4250 z, SFH 4554, SFH 4726As, SFH 4727AS A01
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







