
GW JTLMS3.CM - G7G9-XX38-1
Φv=21.0 ... 25.5 lm, mountingmethode: sdcm 3, 2700 k (jika=60 ma)
Description/kawalan
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.CM
Pre - Versi LED PPA 2835 dengan jejak Standard 2835 memberikan nilai persaingan dalam tahap aplikasi dan sistem. Duris ® E 2835 0.2 W SoftLinear menggabungkan fleksibiliti mekanikal yang baik dan sudut rasuk yang luas ke dalam format padat (2.8 mm x 3.5 mm). Produk ini sesuai dengan aplikasi pencahayaan umum yang fleksibel. Duris ® E 2835 tidak pernah gagal menarik perhatian dengan prestasinya pada tahap sistem.
Aplikasi
- pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 1800k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (typ.), R9: 50 (min.)
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ . 23.5 lm @ 3000 k
- keberkesanan bercahaya: typ . 135 lm/w @ 3000 k

|
Jenis |
Suhu warna |
Fluks bercahaya 1 jika=60 ma φv |
|
GW JTLMS3.CM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G8-XX39-1 |
2400 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G7G9-XX38-1 |
2700 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx37-1 |
3000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx36-1 |
3500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx35-1 |
4000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx33-1 |
5000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx32-1 |
5700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gv - xx31-1 |
6500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
GW JTLMS3.CM - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g7gv - xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx57-1 |
3000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx55-1 |
4000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx53-1 |
5000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx52-1 |
5700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.cm - g8gw - xx51-1 |
6500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3.5 mm x 2.8 mm |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 25.5 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 92 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.9 V |
| Panjang: | 3.5 mm |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Siri: | GW JTLMS3.CM |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED - kuasa pertengahan |
| 200000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Bahagian # alias: | Q65113A8864 |
Cool tags: GW JTLMS3.CM - G7G9 - xx38-1, China GW JTLMS3.CM-G7G9-XX38-1 Pengilang, Pembekal, Kilang, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4554, Adakah culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







