
GW jtlms3.em - g9gw - xx33-1
Φv=24.0 ... 28.5 lm, mountingmethode: sdcm 3, 5000 k (if=60 ma)
Description/kawalan
Duris ® E 2835 GW JTLMS3.EM
Pre - Versi LED PPA 2835 dengan jejak Standard 2835 memberikan nilai persaingan dalam tahap aplikasi dan sistem. Duris ® E 2835 0.2 W SoftLinear menggabungkan fleksibiliti mekanikal yang baik dan sudut rasuk yang luas ke dalam format padat (2.8 mm x 3.5 mm). Produk ini sesuai dengan jalur fleksibel aplikasi pencahayaan umum. Duris ® E 2835 tidak pernah gagal menarik perhatian dengan prestasinya pada tahap sistem.
Aplikasi
- pencahayaan dalaman
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej SMT putih, resin silikon berwarna
- typ. Sinaran: 120 darjah (pemancar Lambertian)
- suhu warna: 1800k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 81 (typ.), R9: 0 (min.)
- Penyelenggaraan lumen: Hasil ujian mengikut IESNA LM-80 tersedia
- esd: 2 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 2)
- Fluks bercahaya: typ . 25 lm @ 3000 k
- keberkesanan bercahaya: typ . 132 lm/w @ 3000 k

|
Jenis |
Suhu warna |
Fluks bercahaya 1 jika=60 ma φv |
|
GW JTLMS3.EM - G3G5-XX312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G6G8-XX310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G7G9-XX39-1 |
2400 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g8gv - xx38-1 |
2700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx37-1 |
3000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx36-1 |
3500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx35-1 |
4000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx33-1 |
5000 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx32-1 |
5700 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g9gw - xx31-1 |
6500 K |
24.0 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G3G6-XX512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G6G9-XX510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
GW jtlms3.em - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
GW jtlms3.em - g8gw - xx58-1 |
2700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX57-1 |
3000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX56-1 |
3500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS3.EM - G9H1-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 30.0 lm |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3.5 mm x 2.8 mm |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5000 K |
| Keamatan bercahaya: | 8.38 CD |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 28.5 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 81 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 60 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3.15 V |
| Penilaian Kuasa: | 190 MW |
| Panjang: | 3.5 mm |
| Lebar: | 2.8 mm |
| Ketinggian: | 0.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Bentuk kanta: | Segi empat tepat |
| Siri: | GW JTLMS3.EM |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED - kuasa pertengahan |
| 200000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Duris |
| Bahagian # alias: | Q65113A8859 |
Cool tags: gw jtlms3.em - g9gw - xx33 - 1, China gw jtlms3.em - G9GW-xx33-1 pengeluar, pembekal, kilang, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520EB p, SFH 4715A, SFH 4726As
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







