
Su culdn1.vc-mamp -67-4 e4f -350- r18
LED warna tunggal 275nm 42mw oslon uv 3636
Description/kawalan
LED UV-C padat ini adalah sebahagian daripada siri Oslon UV. Ia membolehkan reka bentuk yang fleksibel untuk sebarang aplikasi yang memerlukan radiasi UV-C untuk misalnya pembasmian kuman, pemurnian, rawatan atau penderiaan.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| Sekatan Penghantaran: |
Mouser tidak kini menjual produk ini di rantau anda. |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED UV (Ultraviolet) |
| Gaya pemasangan: | SMD\/SMT |
| Panjang gelombang\/suhu warna: | 280 nm |
| Warna Pencahayaan: | Ultraviolet (UVC) |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 6 V |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | Su Culdn1.vc |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Ketinggian: | 1.8 mm |
| Panjang: | 3.6 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 60 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Lebar: | 3.6 mm |
| Bahagian # alias: | Q65113A2365 |
Cool tags: su culdn1.vc-mamp -67-4 e4f -350- r18, China su culdn1.vc-mamp -67-4 e4f -350- r18 pengeluar, pembekal, kilang, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, Komponen LED, SFH 4043, SFH 4715A, SFH 4727AS A01
Seterusnya:CT DELSS1.12-AABB-36-N626-20-R18
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat





