
Description/kawalan
Penerangan Produk
• LED permukaan berwarna putih ini datang dalam dimensi pakej standard.
• Ia mempunyai substrat yang terdiri daripada reflektor plastik yang dibentuk di atas bingkai plumbum.
• Die dilampirkan dalam rongga reflektor dan rongga dikemas dengan silikon.
• Reka bentuk pakej ditambah dengan pemilihan bahan komponen yang teliti membolehkan produk ini dilakukan dengan kebolehpercayaan yang tinggi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Seoul Semiconductor |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 5050 |
| Warna pencahayaan: | Putih panas/ putih neutral putih/ putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2200 K-6500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 702 lm |
| Indeks Rendering Warna - CRI: | 70/ 80 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - semasa ke hadapan: | 640 Ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 6 V |
| Penilaian Kuasa: | 5000 MW |
| Panjang: | 5 mm |
| Lebar: | 5 mm |
| Ketinggian: | 0. 7 mm |
| Pembungkusan: | Kekili |
| Jenama: | Seoul Semiconductor |
| Kuantiti Pek Kilang: | 2000 |
Cool tags: stw{{0}}l8pa-g900c10n000, China stw0l8pa-g900c10n000 pengeluar, pembekal, kilang, CUD7QF1A, untuk Seoul yang diketuai, STW0L8PA-G700C10N000, SZ5 M4 W0 C7 S1W0 3535657003 00000000 00004
Sepasang:Stw8c12c - e0
Seterusnya:Stw 0 l8pa-g700c10n 000
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







