
HLG-150H-24A
Bekalan Kuasa LED 151.2W 24V 6.3A 90-305VAC IP65 dinilai
Description/kawalan
Mean Well HLG-100/120/150/185H bekalan kuasa LED diperluas untuk memasukkan HLG-100H (100W), HLG-120H (120W), HLG-150H (150W), dan HLG-185H (185W). Bekalan kuasa LED HLG-100/120/150/185H mempunyai voltan malar, output mod semasa yang berterusan, dan kecekapan tinggi sehingga 94%. Ini bermakna Bekalan Kuasa Tukar HLG-100/120/150/150/185H adalah IP65/IP67 yang direka untuk pemasangan dalaman atau luaran untuk pencahayaan LED dan aplikasi tanda bergerak.
Ciri -ciri
- Voltan malar dan output mod semasa berterusan
- Perumahan logam dengan reka bentuk kelas i
- Dibina - dalam fungsi pfc aktif
- Penilaian IP67 / IP65 untuk pemasangan dalaman atau luaran
- Pilihan Fungsi:
- Output boleh laras melalui potentiometer
- 3 dalam 1 dimming
- Pemasa dimming
- >62000 jam hayat biasa
Aplikasi
- Pencahayaan jalanan LED
- LED tinggi - Bay Lighting
- Pencahayaan ruang letak kereta
- Lampu memancing LED
- Pencahayaan rumah hijau LED
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Bermaksud baik |
| Kategori Produk: | Bekalan kuasa yang diketuai |
| ROHS: | Perincian |
| Mod Operasi: | Arus berterusan (cc) |
| Output Current - Channel 1: | 6.3 A |
| Voltan output - Saluran 1: | 24 VDC |
| Kekuatan Output: | 151.2 W |
| Voltan input: | 90 VAC hingga 305 VAC, 127 VDC hingga 431 VDC |
| Dimming: | Dengan dimming |
| Bilangan output: | 1 output |
| Gaya pemasangan: | Casis mount |
| Panjang: | 228 mm (8.976 in) |
| Lebar: | 68 mm (2.677 in) |
| Ketinggian: | 38.8 mm (1.528 in) |
| Industri: | Perindustrian |
| Standard: | Pse |
| Siri: | HLG-150H |
| Penilaian IP: | IP65 |
| Jenama: | Bermaksud baik |
| Bingkai buka/tertutup: | Tertutup |
| Jenis Produk: | Bekalan kuasa yang diketuai |
| Kuantiti Pek Kilang: | 12 |
| Subkategori: | Bekalan kuasa |
| Nama tradisi: | Siri HLG |
| Berat Unit: | 2.535 lbs |
Cool tags: HLG-150H-24A, China HLG-150H-24A Pengeluar, Pembekal, Kilang, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Sepasang:Ldd - 700H-da
Seterusnya:HLG-185H-24B
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







