
LPV-20-12
Purata siri LP Siri LED Kuasa LED boleh didapati dalam model voltan malar (CV) dan arus berterusan (CC). Bekalan kuasa ini beroperasi pada julat input lebar 90V AC hingga 264V AC dan menawarkan julat suhu operasi yang luas dari -30 darjah ke +70 darjah. Pemandu LED Siri LP boleh didapati ...
Description/kawalan
Purata siri LP Siri LED Kuasa LED boleh didapati dalam model voltan malar (CV) dan arus berterusan (CC). Bekalan kuasa ini beroperasi pada julat input lebar 90VAchingga 264VAcdan menawarkan julat suhu operasi yang luas dari -30 darjah ke +70 darjah. Pemandu LED Siri LP boleh didapati dari pilihan watt 18W hingga 150W. Pemandu ini dilengkapi dengan reka bentuk ekonomi dan dapat menahan 300VAcInput lonjakan selama 5 saat (lpv/c - 20/35/60/100). Mean Well LP Series LED Power Supplies sesuai untuk pencahayaan LED ekonomi dan aplikasi tanda bergerak.
Ciri -ciri
- 90VAchingga 264VAcjulat input
- Model
- Semasa semasa - bahagian LPC
- Voltan berterusan - bahagian LPV
- Kes plastik langsing dengan penilaian tahap IP67
- Reka bentuk ekonomi
- Menahan 300VAcInput lonjakan selama 5 saat (LPV/C -20/35/60/100)
- -30 darjah ke +70 julat operasi luas
- Sesuai untuk pencahayaan LED ekonomi dan aplikasi tanda bergerak
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Bermaksud baik |
| Kategori Produk: | Bekalan kuasa yang diketuai |
| ROHS: | Perincian |
| Mod Operasi: | Voltan malar (CV) |
| Output Current - Channel 1: | 1.67 A |
| Voltan output - Saluran 1: | 12 VDC |
| Kekuatan Output: | 20 W |
| Voltan input: | 90 VAC hingga 264 VAC, 127 VDC hingga 370 VDC |
| Dimming: | Tanpa dimming |
| Bilangan output: | 1 output |
| Gaya pemasangan: | Casis mount |
| Panjang: | 118 mm (4.646 in) |
| Lebar: | 35 mm (1.378 in) |
| Ketinggian: | 26 mm (1.024 in) |
| Industri: | Perindustrian |
| Siri: | LPV-20 |
| Penilaian IP: | IP67 |
| Jenama: | Bermaksud baik |
| Pembungkusan: | Pukal |
| Jenis Produk: | Bekalan kuasa yang diketuai |
| Kuantiti Pek Kilang: | 60 |
| Subkategori: | Bekalan kuasa |
| Bahagian # alias: | LPV20-12-PH LPV-20-12-PH |
| Berat Unit: | 7.760272 oz |
Cool tags: LPV-20-12, China LPV-20-12 Pengilang, Pembekal, Kilang, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







