
MPM-05-24
Modul Kuasa AC/DC 5.5W 24V 0.23A PS Dilampirkan Perubatan
Description/kawalan
Mean well mpm - 05/10/15/20/30 dan mfm - 05/10/15/20/30 Gred Perubatan AC/DC Bekalan kuasa adalah 5W, 10W, 15W, 20W, atau 30W Ketumpatan Tinggi, Kuasa Miniatur yang boleh digunakan. Ini bermakna bekalan kuasa yang baik termasuk unit yang terkandung (MPM-05/10/15/20/30) dan model PCB (MFM-05/10/15/20/30) yang mempunyai suhu operasi yang lebih luas, kecekapan yang lebih tinggi, dan penggunaan kuasa tanpa beban yang lebih rendah daripada bekalan kuasa generasi terdahulu. Mean Well MPM-05/10/15/20/30 dan MFM-05/10/15/20/30 Bekalan Kuasa mematuhi IEC/EN60601-1 dan ANSI/AAMI ES 60601-1 3 RD Peraturan keselamatan yang berkaitan dengan perubatan. Bekalan kuasa ini mempunyai tahap pengasingan 2 x mopp dan arus kebocoran rendah (kurang daripada 80μA).
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Bermaksud baik |
| Kategori Produk: | Modul kuasa AC/DC |
| ROHS: | Perincian |
| Kekuatan Output: | 5.5 W |
| Voltan input: | 80 vac hingga 264 vac |
| Bilangan output: | 1 output |
| Voltan output - Saluran 1: | 24 VDC |
| Output Current - Channel 1: | 230 Ma |
| Panjang: | 45.7 mm |
| Lebar: | 25.4 mm |
| Ketinggian: | 21.5 mm |
| Industri: | Perubatan |
| Siri: | MPM-05 |
| Jenama: | Bermaksud baik |
| Gaya Kes: | Terkandung |
| Kekerapan input: | 47 Hz hingga 440 Hz |
| Peraturan beban: | Dikawal selia |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Gaya pemasangan: | Melalui lubang |
| Bingkai buka/tertutup: | Tertutup |
| Jenis Produk: | AC - modul kuasa dc |
| Kuantiti Pek Kilang: | 270 |
| Subkategori: | Bekalan kuasa |
| Bahagian # alias: | LD05-23B24R2-M |
| Berat Unit: | 1.234589 oz |
Cool tags: MPM-05-24, China MPM-05-24 Pengilang, Pembekal, Kilang, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







