
C 12419_ strada -2 x 2- pada
Kanta LED & Majlis Lensa Rectangular 50mm
Description/kawalan
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Ledil |
| Kategori Produk: | Kanta & perhimpunan LED |
| ROHS: | Perincian |
| Jenis Produk: | Kanta LED |
| Jenis: | Kanta |
| Untuk digunakan dengan: | Cree, Luxeon, Optogan, Osram, Seoul |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Ledil |
| Warna: | Jelas |
| Ketinggian: | 7.3 mm |
| Panjang: | 50 mm |
| Bentuk: | Dataran |
| Kuantiti Pek Kilang: | 160 |
| Subkategori: | Pencahayaan LED |
| Gaya Penamatan: | Skru, pin, pelekat |
| Lebar: | 50 mm |
| Berat Unit: | 0. 264555 oz |
Cool tags: C 12419_ strada -2 x 2- pada, China c 12419_ strada -2 x 2- di pengeluar, pembekal, kilang, CS15418_STRADA-IP-2X6-SCL, Lensa ledil
Sepasang:C 13233_ hb -2 x 2- m
Seterusnya:Cs 15870_ strada-iP -2 x 6- t 2- l
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







