
CXA1507-0000-000N0YE435G
LED putih putih 3500 K 93-CRI, XLAMP CXA1507-36V
Description/kawalan
Array LED XLAMP® CXA1507 memperluaskan keluarga Cree LED dari pelbagai fluks, pelbagai jenis dalam platform yang lebih kecil dan mudah digunakan. Dengan kebolehpercayaan kelas lampu LED XLAMP, permukaan pemancar kecil yang kecil dan seragam CXA1507 membolehkan kedua -dua aplikasi pencahayaan arah dan tidak berarah termasuk reka bentuk retrofit lampu dan luminaire. Terdapat dalam konsistensi warna 2 -langkah, 3 langkah dan 4 langkah, dan memaparkan sumber optik 9 -mm, CXA1507 membawa tahap fluks dan keberkesanan baru kepada faktor bentuk ini. Panduan Reka Bentuk LED Keluarga CX menyediakan maklumat asas mengenai keperluan untuk menggunakan CXA1507 LED berjaya dalam reka bentuk luminaire.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna pencahayaan: | Putih neutral |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 635 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 93 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 200 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 36 V |
| Penilaian Kuasa: | 14.8 W |
| Panjang: | 15.85 mm |
| Lebar: | 15.85 mm |
| Ketinggian: | 1.7 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 8.9 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CXA1507 |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 15.85 mm x 15.85 mm x 1.7 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 100 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: CXA1507-0000-000N0YE435G, China CXA1507-0000-000N0YE435G Pengeluar, Pembekal, Kilang
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







