
Description/kawalan
LED bujur ini direka khusus untuk skrin video penuh warna, papan iklan digital dan tanda maklumat penumpang. Corak radiasi ovalshaped dan intensiti bercahaya yang tinggi memastikan bahawa peranti ini sangat baik untuk cahaya matahari yang cerah atau aplikasi luaran penggunaan kuasa yang rendah. Lampu-lampu ini dibuat dengan epoksi gred optik canggih yang menawarkan prestasi suhu tinggi dan prestasi tinggi yang tinggi dalam isyarat luaran dan menandatangani aplikasi enkapsulasi.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED hijau |
| Gaya pemasangan: | Melalui lubang |
| Pakej / Kes: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 527 nm |
| Warna Pencahayaan: | Hijau |
| Keamatan bercahaya: | 4400 MCD |
| Jika - ke hadapan semasa: | 20 ma |
| VF - voltan ke hadapan: | 3.4 V |
| Penilaian Kuasa: | 140 MW |
| Warna kanta: | Hijau |
| Dimensi lensa: | 5.1 mm x 3.7 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah oval |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | C5SMF-GJF |
| Pembungkusan: | Pek Ammo |
| Jenama: | Cree LED |
| Ketinggian: | 7 mm |
| Saiz LED: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Panjang: | 5.1 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 95 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Jenis Produk: | LED warna tunggal |
| Kuantiti Pek Kilang: | 2500 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 100 deg x 40 deg |
| VR - Voltan terbalik: | 5 V |
| Lebar: | 3.7 mm |
| Berat Unit: | 0.137421 oz |
Cool tags: C5SMF-GJF-CX14Q7T2, China C5SMF-GJF-CX14Q7T2 Pengilang, Pembekal, Kilang, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, untuk Cree LED, XQERED-H0-0000-000000401, Xteary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-000000DF5
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







