
CMB1306-0000-000N0H0A27G
LED Putih Putih 2700 K 80-CRI, XLAMP CMB1306-36V
Description/kawalan
Keluarga XLamp® CMB menyampaikan industri - kepadatan dan keberkesanan lumen terkemuka dalam pakej dan saiz LES Cree LED. Memanfaatkan platform teknologi COB terkini, keluarga CMB menyediakan peningkatan prestasi kompromi - kepada keluarga produk CXA, CXB dan CMA yang sedia ada sambil mengekalkan keserasian mekanikal dan optik dengan mereka. XLAMP CMB LED dioptimumkan untuk aplikasi pencahayaan dalaman premium, termasuk trek, tempat dan downlight, serta pencahayaan luar.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED COB WHITE |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 2700 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 939 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 200 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 36 V |
| Penilaian Kuasa: | 7 W |
| Panjang: | 13.35 mm |
| Lebar: | 13.35 mm |
| Ketinggian: | 1.15 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 85 C |
| Warna kanta: | Kuning |
| Dimensi lensa: | 6 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Ketelusan kanta: | Jelas |
| Siri: | CMB |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Cree LED |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 400 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | LED kuasa rendah |
Cool tags: CMB1306-0000-000N0H0A27G, China CMB1306-0000-000N0H0A27G Pengeluar, Pembekal, Kilang, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01, XQERED-H0-0000-000000401
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







