
XBDAWT-00-0000-00000HCE3
White Leds White 5000 K 80 - cri, siri XLAMP XB-D
Description/kawalan
XLAMP® XB - D LED membawa seterusnya - prestasi penjanaan, harga dan saiz kepada semua aplikasi pencahayaan LED. Jejak XB - D's membolehkan reka bentuk yang lebih kecil dengan susunan padat untuk pencampuran dan tumpuan cahaya yang lebih baik. XB - D saham Jejak biasa dan reka bentuk pakej seragam di semua konfigurasi putih dan warna, memudahkan papan dan reka bentuk optik untuk banyak sistem LED. XB - D dioptimumkan untuk kos sistem yang lebih rendah secara dramatik dalam sebarang aplikasi pencahayaan, dari pencahayaan dalaman dan luaran ke pencahayaan seni bina dan pengangkutan.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Cree LED |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | SMD-2 |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 5000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 100 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 115 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 350 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.9 V |
| Penilaian Kuasa: | 3 W |
| Panjang: | 2.45 mm |
| Lebar: | 2.45 mm |
| Ketinggian: | 1.84 mm |
| Dimensi lensa: | 2.17 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Siri: | Xb - d putih |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Pembungkusan: | Mousereel |
| Jenama: | Cree LED |
| Saiz LED: | 2.45 mm x 2.45 mm x 1.84 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 1000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Xlamp |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
| Vr - Voltan terbalik: | 5 V |
Cool tags: XBDAWT-00-0000-00000HCE3, China XBDAWT-00-0000-00000HCE3 Pengilang, Pembekal, Kilang, CMU1003-0000-000N0B0A30E, untuk Cree LED, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







