
L130-3580HA30000B1
LED Putih Putih White 3500 K 80-CRI, Luxeon 3030
Description/kawalan
Luxeon 3030 He dan Luxeon 3030 He Plus adalah keberkesanan tinggi yang unggul, pakej kuasa pertengahan yang dibina di atas warisan barisan produk Luxeon 3030. Mereka berfungsi sebagai Go - untuk penyelesaian untuk pelbagai aplikasi perlawanan dalaman dan luaran yang memerlukan prestasi Notch LM/W dan μmol/J dan jangka hayat yang panjang. Luxeon 3030 He dan Luxeon 3030 dia ditambah dengan mengamalkan struktur kuadran bin dalam 3 SDCM, yang membolehkan 2 SDCM dengan Kitting. Futhermore, dengan teknologi NightScape terkini, Luxeon 3030 dia ditambah membolehkan penyelesaian luar mesra alam sekitar revolusioner dengan kandungan biru di bawah 2%.
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Lumileds |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 3030 |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3500 K |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 80 |
| Melihat sudut: | 110 deg |
| Jika - ke hadapan semasa: | 65 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 3 V |
| Penilaian Kuasa: | 195 MW |
| Panjang: | 3 mm |
| Lebar: | 3 mm |
| Ketinggian: | 0.66 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 2.6 mm x 2.6 mm |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Ketelusan kanta: | Tersebar |
| Siri: | Luxeon 3030 dia ditambah |
| Pembungkusan: | Reel |
| Jenama: | Lumileds |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 5000 |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Luxeon |
| Jenis: | LED kuasa tinggi |
Cool tags: L130-3580HA3000000B1, China L130-3580HA3000000B1 Pengilang, pembekal, kilang, L128-PR00CA3500000, L1CU-4080000000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD000200000000, L1SP-RYL000200000000, L2C4-3090-M03E0900
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







