
CXM-7-30-90-36-AA00-F2-2
Putih LED Putih 3000 K 90-CRI, Siri CXM-7
Description/kawalan
Ciri -ciri:
• output lumen yang tinggi dan keberkesanan biasa
• Lebih 720 lm, 125 lpw @ 3000k, 25ºC
• Lebih 780 lm, 137 lpw @ 5000k, 25ºC
• Lengkap CCT Range 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K dan 6500K
• 80 atau 90 CRI min. sehingga 95 minit. dalam putih hangat
• Ketepatan binning warna 3 SDCM
• Keseragaman pelepasan optik yang sangat baik dan warna lebih konsisten sudut
• Kestabilan warna jangka panjang yang luar biasa
• Kekonduksian terma unggul untuk penyebaran haba seragam
• Mesra Alam Sekitar: ROHS dan Jangkau Jangkau
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | Cob - cip - pada - papan |
| Warna Pencahayaan: | Putih hangat |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 3000 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 550 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 90 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 160 Ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 36 V |
| Penilaian Kuasa: | 5.8 W |
| Panjang: | 13 mm |
| Lebar: | 13 mm |
| Ketinggian: | 1.37 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 105 C |
| Warna kanta: | Berwarna |
| Dimensi lensa: | 7.5 mm |
| Bentuk kanta: | Bulat rata |
| Siri: | Xnova |
| Pembungkusan: | Dulang |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Saiz LED: | 13 mm x 13 mm 1.37 mm |
| Jenis Produk: | LED putih |
| Kuantiti Pek Kilang: | 400 |
| Subkategori: | LED |
| Jenis: | Pertengahan - LED kuasa |
| Berat Unit: | 0.213004 oz |
Cool tags: CXM-7-30-90-36-AA00-F2-2, China CXM-7-30-90-36-AA00-F2-2 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







