
Description/kawalan
Ciri -ciri
SFT White Series adalah sumber cahaya yang kuat untuk corak rasuk aplikasi pencahayaan kritikal. Tingkap rata SFT putih menghasilkan permukaan pemancar cahaya yang lebih kecil daripada kubah - penutup berbentuk, membolehkan optik yang lebih kecil dan kecekapan optik yang lebih tinggi dalam sistem pencahayaan arah.
• Cip menegak dengan ketumpatan lumen yang tinggi dan sudut pemancar kecil, sesuai untuk membentuk rasuk optik yang cekap untuk mencapai intensiti tinggi, sudut rasuk sempit dan jarak rasuk panjang.
• Phosphor - pada - cip dengan keseragaman warna unggul ke atas sudut radiasi, menyampaikan warna homogen dalam bintik -bintik rasuk.
• Arus pemacu maksimum: 8 a
• Suhu warna: 5000k, 5700k, 6500 k
• Indeks rendering warna: typ . 73 (5000k, 5700k), typ . 70 (6500k)
• Rintangan terma rendah: 0.7 darjah /w
• Ansi - tong kromatik yang serasi
• Laluan terma terpencil elektrik
• 8 kV HBM ESD Rating per ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | Peranti Luminus |
| Kategori Produk: | LED putih |
| ROHS: | Perincian |
| Produk: | LED putih |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Pakej / Kes: | 2020 (5050 metrik) |
| Warna Pencahayaan: | Putih sejuk |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 6500 K |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 640 lm |
| Indeks Rendering Warna - cri: | 70 |
| Melihat sudut: | 120 darjah |
| Jika - ke hadapan semasa: | 1.5 A |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 2.8 V |
| Penilaian Kuasa: | 29 W |
| Panjang: | 5 mm |
| Lebar: | 5 mm |
| Ketinggian: | 1.03 mm |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Suhu operasi maksimum: | + 100 C |
| Warna kanta: | Tidak berwarna |
| Dimensi lensa: | 1.97 mm x 1.97 mm |
| Bentuk kanta: | Dataran |
| Ketelusan kanta: | Air jelas |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | Peranti Luminus |
| Jenis Produk: | LED - kuasa tinggi |
| Kuantiti Pek Kilang: | 500 |
| Subkategori: | LED |
Cool tags: SFT-40-WS65-F2-F9651, China SFT-40-WS65-F2-F9651 Pengilang, Pembekal, Kilang, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-B-C11-KJ300, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SST-20-WDS-A120-L3501
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







