
GH PUBRA1.25
OSCONIQ ™ P 3737 Batwing mempunyai keseragaman cahaya yang luar biasa, kecerahan yang dipertingkatkan dan jangka hayat yang panjang.
Description/kawalan
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GH PUBRA1.25
OSCONIQ ™ P 3737 Batwing menyampaikan keseragaman cahaya yang luar biasa, kecerahan yang dipertingkatkan dan jangka hayat yang panjang. Mempunyai profil radiasi Batwing yang unik, ia memastikan liputan sudut - luas dengan hotspot yang dikurangkan, menjadikannya ideal untuk besar - kawasan hortikultur - al penc, Terdapat dalam pelbagai panjang gelombang yang disasarkan, P 3737 Batwing menawarkan fleksibiliti reka bentuk dan ketepatan spektrum untuk memenuhi keperluan dinamik penanam moden.
Aplikasi
- Pertanian & Hortikultur
- hiburan
- pencahayaan dalaman
- pencahayaan luar & perindustrian
Ciri -ciri
- Pakej: Pakej Epoxy SMD dengan lensa silikon
- esd: 8 kV acc. ke ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Kelas 3B)
- typ. Sinaran: 140 darjah
- fluks berseri ( @ 700mA): typ . 1054 mw @ 85 darjah
- Kecekapan berseri ( @ 700mA): typ . 80.1% @ 85 darjah
- foton fluks ( @ 700mA): typ . 5.92 μmol/s @ 85 darjah
- foton fluks foton ( @ 700mA): typ . 4.50 μmol/j @ 85 darjah
- Chip LED THINFILM Direka dan Dilancarkan di Jerman
| Kategori produk | Penerangan | Kod pesanan |
|---|---|---|
| GH PUBRA1.25-T3U1-1-1 | Φ<_sub>P=5.50 ... 6.30 μmol/s (iF= 700 ma) | Q65115A0317 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengilang: | AMS OSRAM |
| Kategori Produk: | LED warna tunggal |
| ROHS: | |
| Produk: | LED Merah |
| Gaya pemasangan: | SMD/SMT |
| Panjang gelombang/suhu warna: | 655 nm |
| Warna pencahayaan: | Merah |
| Fluks Luminous/Fluks Radiant: | 979 MW, 1086 MW |
| Jika - ke hadapan semasa: | 700 ma |
| Vf - Voltan ke hadapan: | 1.8 V |
| Dimensi lensa: | 3.74 mm x 0.9 mm |
| Bentuk kanta: | Kubah |
| Pembungkusan: | Reel |
| Pembungkusan: | Potong pita |
| Jenama: | AMS OSRAM |
| Ketinggian: | 1.75 mm |
| Panjang: | 3.7 mm |
| Suhu operasi maksimum: | + 125 C |
| Suhu operasi minimum: | - 40 C |
| Kelembapan sensitif: | Ya |
| 3000 | |
| Subkategori: | LED |
| Nama tradisi: | Osconiq |
| Jenis: | LED warna tunggal |
| Melihat sudut: | 140 darjah |
| Lebar: | 3.7 mm |
| Bahagian # alias: | Q65115A0317 |





Cool tags: GH PUBRA1.25, China GH PUBRA1.25 Pengilang, Pembekal, Kilang, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, SFH 4043, Adakah culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Hantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat







